Het team

Het team van Gramitherm EUROPE SA bestaat uit :

Christian Roggeman Algemeen directeur, CEO, Oprichter ( c.roggeman@gramitherm.ch)

Florent Timmermans, Directeur, CFO (f.timmermans@gramitherm.eu)

Agnes Roggeman, Communicatie, Marketingadviseur (info@gramitherm.eu)

Séverine Nuytten, Secretaris (s.nuytten@gramitherm.eu)

  • Commercieel Team :

Pierre-David Poskin, Sales en Ontwikkelings-Manager (p-d.poskin@gramitherm.eu)

Anne-Sophie Blomme, Prescriber Benelux (as.blomme@gramitherm.eu)

Olivier Desmedt, Klanten Service & Logistiek Manager (o.desmedt@gramitherm.eu)

Christophe Petit *, Technish verkoopadviseur, Hoofd Verkoop AMPACK (c.petit@ampack.fr)

Laurent Son, Technico-commercial Wallonie / Grand Duché de  Luxembourg  (l.son@gramitherm.eu)

  • Productie Team :

Robin Delvaux, Industrieel Directeur (r.delvaux@gramitherm.eu)

Régis Deloge, Veiligheid Verantwoordelijkeike (r.deloge@gramitherm.eu)

Florian Grosjean, Kwaliteit en Labo Verantwoordelijke (f.grosjean@gramitherm.eu)

Teddy Samhali, Productie Verantwoordelijkeike (t.samhali@gramitherm.eu)

Mikael Mourgue, Design en Visueel Concept (m.mourgue@gramitherm.ch)

Kenneth Vanhessche **, Nederlandse Vertaling (kenneth.vanhessche@hotmail.com)
 

* AMPACK bedrijf (www.ampack.ch)

** D’un mot à l’autre (www.dunmotalautre.fr)